O nás

Firma Beránek Roman - levné knihy je na trhu již od roku 1998. Zabýváme se prodejem maloobchodním i velkoobchodním. Nabízíme široký výběr levných knih všech žánrů - beletrie, pohádky, dobrodružné, čtení pro dívky, čtení pro ženy, historické romány, válečné , kuchařky, encyklopedie, to a mnohem více. Slevy z původních cen jsou 40 - 80 %. Máme i kamenné prodejny, kde je možnost v případě objednávky na našich stránkách, si svůj balíček vyzvednout. Naše knihy najdete i v síti prodejen COOP HB, Jednota Hlinsko, Jednota Mikulov a Jednota Moravský Krumlov.

Dodací podmínky

Všechny došlé objednávky, budeme vyřizovat cca do 48 hodin.
V případě dodání na jednu z našich prodejen, bude objednávka vyřízena do 14 dnů, podle závozu zboží. Vše je možné domluvit na kontaktním emailu : obchod@beranekknihy.cz a na telefonním čísle 569 429 077. Zde zodpovíme každý Váš dotaz a pomůžeme i s objednávkou. Objednané zboží je možné si také vyzvednout přímo na naší firmě v Nové Vsi u Světlé nad Sázavou 69, v pracovní dny od 7.00 - 14.30 hodin.

Nákup je možný provést i bez registrace. Uvedete pouze tolik údajů, které jsou nezbytně nutné k uzavření objednávky. K objednávce můžete také použít i výše uvedený email. I v tomto případě obdržíte potvrzující zprávu.