Adobe Photoshop Vrstvy

Vrstvy jsou skvělým nástrojem pro tvorbu fotomontáží. Nabízejí netušené možnosti. Kniha vás provede různými druhy vrstev, ukáže vám, jak se s nimi pracuje a jak se dají v praxi využít. Vyhnete se destruktivním úpravám obrázků, díky kterým byste se museli vracet znovu k původní verzi v případě nových změn. Vše je doprovázeno velmi intuitivními ilustracemi, na nichž uvidíte jednotlivé fáze úprav, a spoustou zajímavých tipů.

MÍRNĚ POŠKRÁBANÁ VAZBA A OHNUTÉ ROHY

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: A3444
99 Kč
Adobe Photoshop Vrstvy
Adobe Photoshop Vrstvy
Novinka
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
Při objednávce nad 1500 Kč
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
100% garance vrácení peněz za objednané zboží
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
PO - PÁ 7.00 - 14.30
Více než 20 let
Více než 20 let
Na trhu od roku 1998

Bez znalosti práce s vrstvami se vám Photoshop hodí jen k drobným vylepšením snímků. Je-li vaším záměrem složitější zásah do obrázku nebo vytvoření montáže, tedy chcete-li jej předělat podle vlastní fantazie, nevyhnete se použití vrstev. Ty neznamenají omezení vašich tvůrčích možností, ale naopak. Práce s vrstvami si lze představit jako práci s fóliemi. Představte si, že máte neprůhledné pozadí, na kterém je z původního obrázku jen to, co chcete ,,beze změny" zachovat. Na tuto neprůhlednou vrstvu pozadí během úprav přikládáte doplňkové částečně průhledné vrstvy s dalšími motivy nebo efekty, které jste si předem připravili a které můžete kdykoliv zase odstranit, aniž byste kvůli tomu zničili celý původní nebo téměř výsledný obrázek. Je to podobné, jako kdybyste k vyfotografovanému filmu přikládali průhledné fólie s dalšími částmi obrázku.
Vrstvy toho ale umí více než průhledné fólie. Můžete si určit, nejen do jaké míry bude určitý obsah vrstvy ve výsledném obrázku vidět, ale také jakým způsobem se s ostatními vrstvami propojí, čímž můžete dosahovat zajímavých efektů. Photoshop disponuje pěknou řádkou těchto způsobů propojení, tzv. režimů prolnutí, které si v knize představíme a vysvětlíme si jejich účinky a vhodné použití.
Vrstvy existují různé druhy. O jejich použití se dočtete v knize, ale zde je zmíníme, že jedním z typů jsou i textové vrstvy, které umožňují úžasným způsobem zakomponovávat písmo do obrázku, což možná budete znát z reklam nebo časopisů. V knize se samozřejmě dočtete, jak takových efektů dosáhnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítače, internet
Vazba: Brožovaná
Autor: Christoph Künne
EAN: 9788025115602
Formát: 145 x 210 mm
Počet stran: 112
Rok vydání: 2007

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Drupal 8 A3416
Programujeme Mashup aplikace pro Web 2.0 v PHP
99 Kč
A3399
Microsoft Visual Basic krok za krokem
299 Kč
A4188
Vývoj aplikací pro Android
199 Kč
A3402
jQuery - Kuchařka programátora
190 Kč
P199
Zaklínač
299 Kč
A3168
DigiDetox - Jak na digitální minimalismus
189 Kč
A3127
Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4
99 Kč
A0183